image image image
Chladič JK-30 na prenájom There are no translations available. Chladič JK-30 - zdroj studenej vody, vzduchom chladený Chladič JK-30, s výkonom 30 kW, je delený systém s oddeleným kondenzátorom.Chladič vody je umiestnený vo vnútri a kondenzátor vonku, prípadne mimo miestnosti kde sa nachádza chladič . Všetko teplo sa odvádza do vonkajšieho prostredia. *Je nutná chladiarenská montáž* - *max. vzdialenosť medzi chladičom a kondenzátorom 10m. *Chladič obsahuje chladiaci okruh s príslušnými ochranami, jeden polohermetický kompresor, vzduchom chladený kondenzátor s ventilátormi, reguláciu, zásobník vody s výparníkom, čerpadlo s bypasom, elektrorozvodnicu, digitálny regulátor teploty, zobrazovanie poruchy. Technické parametre chladiča
Water stations Water stations.        
Water chillers For cooling machine tools, injection presses, lasers, accelerators, welding machines, technological processes in food, chemical, rubber, plastic and engineering industry. For water conditioning and ceiling cooling. Use of waste heat for heating and hot water.

Chladič JK-30 na prenájom

There are no translations available.

Chladič  JK-30 výkon 30kW

Chladič JK-30 - zdroj studenej vody, vzduchom chladený

Chladič JK-30, s výkonom 30 kW, je delený systém s oddeleným kondenzátorom.Chladič vody je umiestnený vo vnútri a kondenzátor vonku, prípadne mimo miestnosti kde sa nachádza chladič . Všetko teplo sa odvádza do vonkajšieho prostredia. *Je nutná chladiarenská montáž* - *max. vzdialenosť medzi chladičom a kondenzátorom 10m. *Chladič obsahuje chladiaci okruh s príslušnými ochranami, jeden polohermetický kompresor, vzduchom chladený kondenzátor s ventilátormi, reguláciu, zásobník vody s výparníkom, čerpadlo s bypasom, elektrorozvodnicu, digitálny regulátor teploty, zobrazovanie poruchy.

Technické parametre chladiča

Water stations

Water stationsWater stations.

 

 

 

 

Water chillers

Water chillersFor cooling machine tools, injection presses, lasers, accelerators, welding machines, technological processes in food, chemical, rubber, plastic and engineering industry. For water conditioning and ceiling cooling. Use of waste heat for heating and hot water.

Who is online?

We have 128 guests online